Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Razvodi, raskidi /

Kakav tuzan docek! :'(

Dok se svi oko mene raduju i slave sa svojim bliznjima, ili voljenom osobom, ja sama bez decka sa kojim sam danas raskinula! [:plakati]
2013 12 31
:((( ja uvek kazem "ko zna zasto je to dobro" .Glavu gore,probaj da iskombinujes nesto sa prijateljima,nabaci osmeh na lice i bez suza. Ne znam ko je od vas dvoje raskinuo ali ako je on inicijator,bas je nasao pravi trenutak [:vrtoglav]
2013 12 31
Nisi jedina, draga moja. Ja godinama volim jednu osobu koja mene ne voli. Stalno mislim na njega, a tek kad je praznik... Šta ćeš, prođe i to, glavu gore. Možda ova nova, 2014. donese nešto još lepše i bolje [:osmeh] [:poljubac]
2013 12 31
Hvala na savetu i podrsci! Ali raskinula sam ja, jer nisam mogla vise da trpim njegovu ljlubomoru i naredjivanje...
2013 12 31
ja sam imala decka skojim sam bila u vezi pet godina ali ni jednu novu godinu nismo zajedno docekali uvek se desi nesto dan dva pred novu godinu i mi se posvadjamo i na kraju sam shvatila da to vise nema svrhe raskinula snjim nasla novog decka zabavljala se deset dana i udala se za njega i evo hvala bogu cetrnest godina smo u braku imamo cerku od trinest godina i mogu reci da sam srecna [:osmeh]
2013 12 31
Ja sam sa ovim deckom skori 5 god i ovo mi je prva najduza veza! Ne krecem se mnogo da bih nasla nekog decka, ali eto tesko mi je. Moram ostati jaka, isplakacu se pa mi mozda bude i lakse! [:tuzan]
2013 12 31
ako si spremna da trpis ljubomoru i rezim kao na lancu ti se pomiri ja iskreno nisam bila spremna na to lagala sam sebe pet godina da ce se promeniti kada sam shvatila da niti se on menja niti sam ja neko ko ce sedeti kuci kuvati mu rucak i ljuljati decu bez prava na slobodu ja sam raskinula moj muz me u potpunosti razume ima bezgranicno poverenje u mene i dobro zna da ja nisam tip koji ce sedeti kuci mene jednostavno ne drzi mesto niti trpim da mi neko kaze e to ne moze onda kod mene proradi inat i onda sve moze daj sebi malo vremena videces nacices i ti osobu koja ti odgovara [:osmeh]
2013 12 31
Najveci problem zbog cega sam ja raskinula je taj, sto ja imam fb profil i on misli da se sa svakim deckom koga prihvatim dopisujem i flertujem... Ubedjuje me da sam najgora na svetu, a takva nisam.
2013 12 31
Draga moja, ako ce ti pomoci ja sam pre mesec dana raskinula s deckom koga sam mnogo volela, tacnije bilo je sporazumno ali vidim da je vise on to hteo da okonca, pricao je o raznoraznim izgovorima i juce sam saznala da ima novu devojku. Htela sam da prespavam novu godinu ali sam se zainatila danas i rekla sebi da necu da dozvolim da mi jedno lazljivo djubre upropasti docek i izacicu napolje da se smejem sa prijateljima i zezam! Ne zelim da se pitam jednog dana sto sam ko baba sedela kuci zbog nekog go**eta! Tako da, glavu gore, znam da ti je tesko ali znaj i da ce proci kad-tad! Imas punu podrsku od mene, drz` se! :***
2013 12 31
Samo treba strpljenja sto nama zenama uvek nedostaje. Kroz taj rezim sam i ja prosla. Sto sam se vise pravdala i bila bolja davala sam mu snagu da me vise ponizava. Posle 7 godina sam rekla sama sebi dosta jer jos dovoljno cenim sebe i ako sa njim imam dva mala deteta. Tebe bar nista ne vezuje za njega jer je bio samo decko i nista vise. Nacices nekoga ko ce da postuje tebe takvu kakva jesi i nece ti uskratiti ono sto je ipak bitno slobodu. A on je taj koji ce tek da moli, a postuj sebe toliko da ne popustis jer ako se na staro vratis moze biti samo gore ( kazem iz licnog iskustva ). A sve sto oni rade napadaju nas, jer je napad najbolja odbrana.
2013 12 31
razumem te sve sam to prosla onda sam jednog dana shvatila da vise nema svrhe trpeti jer ljubomora je bolest koja se ne leci evo ti samo jedan primer koji sam dozivela bila sam na bazen naravno nisam smatrala da treba da pitam decka dali mogu da idem kada sam stigla kuci i javila mu se on je napravijo dramu jer nije mogao da veruje da sam se ja kupala u kupacem kostimu meni je bilo to smesno pitala sam ga u sali dali sam trebala da idem u rolki i pantalonama e onda pocinje tek drama kakava sam ja to devojka ma haos
2013 12 31
Joj hvala vam devojke puno na svetu. Mislila sam da, sam jedina koja tako nesto dozivljava i na ovaj dan. Prezivecu valjda i opustiti sa mamom i tetkom :)
2013 12 31
I srecna vam nova i prestojeci praznici! Ljubim vas sve [:poljubac]
2013 12 31
mi uzivaj u zivotu i zapamti jedno svaki dan koji provedes sa pogresnom osobom nece ti se vratiti uzivaj u zivotu i ne trosi dane na pogresne ljude a sto se tice toga da slabo izlazis i da ne mozes naci decka pogledaj malo oko sebe mozda je pravi decko upravo u tvojoj blizini ali ti nije prisao zato sto si imala decka ovo ti pricam iz iskustva [:osmeh]
2013 12 31
Lidija 18 <3
2013 12 31
1 2 3 4