Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

PHILIPS Avent blender

Molim clanice koje ga poseduju da se ukljuce u temu ili neka mi posalju pp, kako čiste ovaj (po mom misljenju veoma nepraktican za odrzavanje) aparat. Hvala! Moj je 4 u 1. Takodje, da li samo kod mene zupčanici od poklopca ne ulaze perfektno u posudu ili jos nekome? Neretko procuri i para od kuvanja i sok od namirnica. O obojenoj plastici da i ne pisem (od bundeve, cvekle, sargarepe i sl)
2024 04 04
Probaj sa sodom. Mi smo odustali da ga uzmemo bas zbog tih stvari koje si navela, ja sam gledala i polovne po oglasima da vidim u kom stanju budu posle upotrebe, nekako mi se ovaj nacin pokazao kao odlican da vidim valja li uzimati nesto, na sta to lici posle koriscenja, pa se desilo i da znamo jednu mamu koja ga je vec uzela i navela iste muke kao ti. Krecemo sa kašicama ubrzo i uzeli smo za malog novi 3in1 koji ima secka, stapni i mutilicu, a za kuvanje cemo koristiti aparat koji imamo za pripremu na pari. Jedino hocu da dokupim jos jednu dve posude za aparat za paru, posto ima jedna manja koja moze za pirinac, pa eto nek ima jos neka, i posude u koje moze da udje stapni, da su otprilike kao casa neka i da imaju poklopac.
2024 04 07
Pokusala sodom i drugim preparatima, skidalo se prvih mesec dana. Sad posle skoro pet meseci koriscenja, aparat izgleda kao da je godinama star. Posuda ima fabricki zavaren donji deo (medjuprostor) na kojem su dve rupice. Ulazi sve zivo, ne moze da se opere. Vraticu ga, jos je u garanciji. Da, super su te posude za pirinac, zitarice...
2024 04 07