Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

UPOZORENJE!!! HAKOVAN SAJT - HAKOVANE NALOGE OGLASITE OVDE!!!

Nista onda, najbolje da pobrisemo svi naloge dok vi (moderatori) ne nadjete resenje.
2023 02 05
A da li je red da se Admini oglase,posavetuju clanice,upozore ih. Kazu da su kontaktirali IT sluzbu,prenesu njihove smerrnice? A na nama je onda da odlucimo da li zelimo da ostanemo clanovi ili ne. Ja znam da admine boli levo jaje za sajt a ocigledno i vlasnika sajta i levo i desno,jer niko ko zaradjuje preko bilo kakvog sajta nece sebi dopustiti da mu hakeri vrsljaju sajtom i ugrozavaju licne podatke clanova. Dinara jednog ovde vise ne bih dala ni za jednu promociju niti cu se ovde registrovati kada se bude promenio sajt i budem.morala da ostavim.licne podatke za registraciju. Pre cu ih objaviti na tv jer mi na isto dodje. Isto tako ovde ne bih kliknula ni na jednu reklamu jer me ne bi iznenadilo i da je to jedan od nacina na koji su profili hakovani obzirom da je IT sektor ovoga sajta malo jaci od kisele vode.
2023 02 05
Promenite šifre na ne-generičke. Nemojte koristiti šifru koju koristite na drugim sajtovima ili društvenim mrežama. Promenite šifru imejla. Na sajtu haveibeenpwned.com možete videti da li se vaš mejl pojavio u dosadašnjim hakerskim napadima. Oni skupljaju podatke sa deep weba (gde ih hakeri prodaju) i unose ih u bazu.
2023 02 05
> VandaF: > Revolucija vam neće proći jer mi kao moderatori nemamo moć riješiti problem koji nas sve trenutno muči. Zašto? Jer nismo IT. > Možemo samo dati konzultacije o artiklima i pravilima. Ja sam 10 dana mantrala afirmativno prizivajuci vasu Moc kojom ce te mi navesti razlog svakodnevnog brisanja mojih oglasa. Sve sto se desava na ovom sajtu, treba da muci Glavnog i Odgovornog istog a ne nas. I vi nikakve konsultacije ne dajete ovde nikome. 💁‍♀️
2023 02 05
> VandaF: > Revolucija vam neće proći jer mi kao moderatori nemamo moć riješiti problem koji nas sve trenutno muči. Zašto? Jer nismo IT. > Možemo samo dati konzultacije o artiklima i pravilima. Drugim recima ,zelite da kazete da se Vas ovo ne tice i da smo prepustene same sebi,tj svi nasi podaci na Vasem sajtu su potpuno na izvolte,nezasticeni, na dlanu hakerima,da sa njima raspolazu i (zlo)upotrebe ih kako god zele
2023 02 05
Svima je jasno da zaštita podataka nije posao Admina ali komunikacija sa korisnicama sajta jeste kao i komunikacija sa IT službom ako nešto ne funkcioniše. I ranije je bilo obaveštenja kod bagova, da znamo o čemu se radi. Vi ste naša veza sa celokupnim sajtom. Ako grešim, dajte link kome možemo da se obratimo.
2023 02 05
Hakovani profil: Dundolini
2023 02 05
Samo da skrenem paznju adminima da blokiranjem nas koji ukazujemo na problem ne resavate isti.. Nismo bezobrzne,nekulturne,ne napadamo vec samo zelimo da se zastitimo i ocekujemo neku pomoc od vas,bar neku povratnu informaciju na nase vapaje,neki savet,smernicu Napustanje sajta mi uopste ne deluje kao lose resenje u ovom slucaju
2023 02 05
Blokirana Nensina na forumu. Spuštam roletnu.
2023 02 05
> Ninuskica: > Samo da skrenem paznju adminima da blokiranjem nas koji ukazujemo na problem ne resavate isti.. > Nismo bezobrzne,nekulturne,ne napadamo vec samo zelimo da se zastitimo i ocekujemo neku pomoc od vas,bar neku povratnu informaciju na nase vapaje,neki savet,smernicu > Napustanje sajta mi uopste ne deluje kao lose resenje u ovom slucaju Potpisujem svaku reč.
2023 02 05
Hakovan profil Vladislaava.
2023 02 05
Neverovatno mi je da devojke nastavljaju sa postavljanjem novih predmeta kao da se nista ne dogadja!!! Sram vas bilo. Gomila zena strepi sta ce biti sa njihovim hakovanim profilima,tu su im svi podaci,brojevi telefona,kartica,lozinke njihove licne poruke!! Ponasate se kao da se to vas ne tice,a mozda ste bas vi sledeca zrtva,pa cete onda doci na forum i kukati za pomoc!
2023 02 05
U znak revolta,da se ne probudim sutra i saznam da je moj profil nekome oteo novac i podatke,da zastitim i sebe i vas, NE KUPUJEM I NE PRODAJEM DOK SE NE RESI SITUACIJA SA NEBEZBEDNOSCU SAJTA Hvala Vam na razumevanju Admini me mogu slobodno blokirati bicu im zahvalna
2023 02 05
> Ninuskica: > U znak revolta,da se ne probudim sutra i saznam da je moj profil nekome oteo novac i podatke,da zastitim i sebe i vas, > NE KUPUJEM I NE PRODAJEM DOK SE NE RESI SITUACIJA SA NEBEZBEDNOSCU SAJTA > Hvala Vam na razumevanju > Admini me mogu slobodno blokirati bicu im zahvalna Isto. Zamislite da vas neko prijavi policiji da varate. Ko i kako će dokazati da niste vi nego je profil hakovan!? Vladislaava sedi i strepi jer je nakon 800+ divnih saradnji proglašena prevarantom.
2023 02 05
To je zato sto je rekla da je IT sektor malo jaci od kisele vode 100%, radim s programerima vrlo su osetljivi na kritike :')
2023 02 05
1 2 3 4 5 6 ... 17