Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Sportska odeca

U cemu najvise volite da trenirate? Da li je realno uopste trenirati u topu i helankama i da li to ljudi zapravo rade? (Budu skockani) 😅
2021 12 07
Da, zene treniraju i u sportskom brushalteru i helankama, ali takva moda nije dominantna u mojoj teretani. Trenutno najvise vidjam zene u helankama i majici na bretele. Ja licno preferiram helanke + blago oversize sportska majica. Pod skockani ako mislis na neko preterano modiranje, toga ne vidim ni kod muskaraca ni kod zena previse. Mislim da je najbitnije doci u cistoj odeci i obuci , a ovako nek nosi sta ko voli. U jutarnjoj smeni hvala Bogu nema pozera :D
2021 12 11
Bila sam protiv uske odeće za trening dok nisam otkrila domaći brend Wolfie. Problem je zapravo bio u materijalu. Široke majice od pamuka su noćna mora za trening i upijaju znoj dok ne budete mokri. Ovi ljudi šiju od nekog prelepog materijala koji podseća na likru ali sadrži i malo pamuka, u njemu koža sjajno diše i koliko god tesno uopšte ne pritiska.
2021 12 26
Ono što je i najkomotnije, mislim da su to prvenstveno (za mene licno) helanke sa dosta elastina i pamucne majice koje nisu uz telo.. Kako su i devojke ovde navele, slazem se :")
2022 01 08
Takodje je I meni polenta sva I laterijalu!! Najbolje volume viskozucsa vrlo vrlo malo Loire ili elastina> Jazzbarbie: > Bila sam protiv uske odeće za trening dok nisam otkrila domaći brend Wolfie. Problem je zapravo bio u materijalu. Široke majice od pamuka su noćna mora za trening i upijaju znoj dok ne budete mokri. Ovi ljudi šiju od nekog prelepog materijala koji podseća na likru ali sadrži i malo pamuka, u njemu koža sjajno diše i koliko god tesno uopšte ne pritiska.
2022 05 22
Helanke - viskoza Majica -viskoza Pre neko pamuk!!!
2022 05 25