Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Opala prodaja preko sajta

Pozdrav svim clanicama,javljam se kao prodavac koji je do sada preko ovog sajta prodala oko 200 artikla, i koji skoro svakodnevno ubacujem nove artikle, prodaja mi je gotovo potpuno stala Kakva je situacija kod vas?
pre 16 dana, 06:58
Identicna 😂
pre 16 dana, 07:31
Ništa bolja 🤣
pre 16 dana, 08:11
Brate da mi nije Limunda... Ne znam kako misle da sajt održe ako nema prodaje -nećemo ga koristiti. Po broju pregleda se vidi da je vidljivost artikala loša zbog loših slika + reklame preko koje samo stresiraju. Bukvalno uđem na 2 min, bole me oči da pregledam majice i košulje. Tako verovatno i ostali digli ruke.
pre 16 dana, 08:12
Ne cudi me. Sa ovim "kvalitetom" slika srecno im bilo u daljem radu sajta. Ne znam ko ce se usuditi da kupuje.
pre 16 dana, 08:41
Prodaja je stala jer idu praznici i puno ljudi je otputovalo , ne rade poste i kurirske sluzbe, tako da ne mozete ocekivati do prvog radnog dana nakon uskrsnjih praznika da bude neke prodaje…Ja imam rezervacije za posle praznika a isto tako posto sam i kupac ovde - uradila sam rezervacije za ono sto zelim da kupim. To je moje misljenje🤗 Srecni praznici svima💕🌷🌺
pre 16 dana, 09:01
Uvek je bilo tih perioda i generalno "kreni, stani" sa prodajom. Ne verujem da je baš do sajta, moguće da je i zbog praznika. Mada sam primetila da je broj pregleda drastično manji, to je vrv do "novog sajta". Lično, manje kupujem, iako su mi Omiljeni puni stvari, jer mi je dosadilo da bacam novac. Toliko uvaljuju a niko ne prihvata reklamacije, prosto više ne mogu. Do skoro sam kupovala i na rizik, pa kao "novac koji mogu da prežalim", ali realno kad bih izvadila taj iznos iz novčanika i bacila u kantu, ne bi mi bilo svejedno.
pre 16 dana, 09:38
Činjenica da su praznici i tačno je da postoje periodi zatišja ...ali tvrdim da je sada najveći problem i razlog novi izgled sajta. Pratim to po broju i načinu rasta broja pregleda ...čak i najatraktivniji komadi pokupe preglede neposredno nakon objavljivanja (verovatno dok su na onoj prvoj strani), a nakon toga gotovo sve stane danima. Prodaje ima (ja sam i juče slala robu), ali to su uglavnom moji stalni kupci ili članice kojima su predmeti u omiljenima još pre promene sajta. Kao ni do sad, svrhe nema da se žalimo, ali i sa aspekta korisnika i iz ugla nekog ko je radio FED (programiranje izgleda sajta)-ovo je veliko razočarenje, i po dizajnu i po funkcionalnosti.
pre 16 dana, 16:05
Ja obično na svakih 7-10 dana ostvarim neku prodaju, a sada mi se čini kao da je malo drugačija situacija, kao da je stalo. Nema upita, nema rezervacija. Takođe i pregledi su baš slabi, a skoro sam dodavala nove stvari na profil. Od kako se promenio sajt imala sam nekoliko upita odjednom, i to su svi isparili nakon mog odgovora. 😊 Pre neki dan sam ja nešto kupila sa sajta, i to je to. 🌸
pre 16 dana, 19:58
> MALAODSTILA: > Činjenica da su praznici i tačno je da postoje periodi zatišja ...ali tvrdim da je sada najveći problem i razlog novi izgled sajta. Pratim to po broju i načinu rasta broja pregleda ...čak i najatraktivniji komadi pokupe preglede neposredno nakon objavljivanja (verovatno dok su na onoj prvoj strani), a nakon toga gotovo sve stane danima. Baš ovo, ranije su srazmerno rasli pregledi, sad okačim nešto, dobije u 2 dana dosta pregleda i posle toga ništa. Još jedna stvar koja mi je ekstremno glupa je što kada se otvori neki oglas, ispod u sekciji "ostale stavke korisnika", stoje isključivo predmeti sa visokim pregledima. Stoga korisnik npr. vidi neke moje zimske i jesenje stvari koje stoje dugo na sajtu pa zato imaju dosta pregleda (i uvek su isti predmeti) - umesto da preporuči novije i relevantnije artikle
pre 16 dana, 20:13
> SvetlanaRadic: > > MALAODSTILA: > > Činjenica da su praznici i tačno je da postoje periodi zatišja ...ali tvrdim da je sada najveći problem i razlog novi izgled sajta. Pratim to po broju i načinu rasta broja pregleda ...čak i najatraktivniji komadi pokupe preglede neposredno nakon objavljivanja (verovatno dok su na onoj prvoj strani), a nakon toga gotovo sve stane danima. > Baš ovo, ranije su srazmerno rasli pregledi, sad okačim nešto, dobije u 2 dana dosta pregleda i posle toga ništa u odnosu na ranije. > Još jedna stvar koja mi je ekstremno glupa je što kada se otvori neki oglas, ispod u sekciji "j > više stavki korisnika", stoje isključivo predmeti sa visokim pregledima. Stoga korisnik npr. vidi neke moje zimske i jesenje stvari koje stoje dugo na sajtu pa zato imaju dosta pregleda (i uvek su isti predmeti) - umesto da mu preporuči novije i relevantnije artikle Imalo bi smisla da se ti artikli bar menjaju, tj da su random izabrani i različiti svaki put kad se otvori neki oglas. Koliko sam primetila, uvek su isti.
pre 16 dana, 20:18
Jeste, baš sam proverila i otvorila par svojih oglasa i na svakom su isti artikli, čak i isti redosled 😂 Ne vredi, moraću da obrišem pa ću okačiti ponovo kad im dođe sezona. Stvarno je unazađen sajt maksimalno
pre 16 dana, 20:22
U toj sekciji "ostale stavke korisnika" uvek se pojavljuje osam poslednjih artikala sa vaseg profila. Pretpostavljam da je ideja bila da se reklamiraju artikli koji su najduze na profilu. :|
pre 16 dana, 21:21
U pravu ste, definitivno prikazuje artikle koji su najduže na profilu. Meni je izmešan redosled artikala tako da mi prikazuje artikle sa dna prve strane, na drugoj strani imam novije oglase od njih... Svakako je totalna glupost
pre 15 dana, 08:22
> SvetlanaRadic: > U pravu ste, definitivno prikazuje artikle koji su najduže na profilu. Meni je izmešan redosled artikala tako da mi prikazuje artikle sa dna prve strane, na drugoj strani imam novije oglase od njih... Svakako je totalna glupost Kod mene je baš nesrećan izbor, imam mnogo lepših i atraktivnijih predmeta na profilu 😒
pre 15 dana, 10:55
1 2 3